Se Pilon, Harald (blackhawks genser) og Morten Nyland i garderoben i 1985
Innlagt 22/12 2009
   Det er 6 kommentarer
Djervspillere sentrale i hockeykamp
Djervspillere var med da Lokomotiv Fana vant 10 - 4 over Stord/Sunnhordland i 1.april.
Djervspillerne Sigurd, Oddvar, Pilon og Harald deltok, og stod samlet
for 8 mål. Djerv markerte seg altså i Badekaret : )
SÃ¥ var det omsider offisielt bekreftet at Djerv er klare for Vestlandsserien neste sesong. Se Rogand Bandykrets
20/04 2007 kl 11:17
Panne-manne
Vår ujålete svenske, Gustaf Bratt, fikk tildelt et såkalt "wristband" som gave her i helgen. Håper Fantasten gir han klar beskjed om at slike effekter er uønsket på våre treninger.
17/04 2007 kl 14:34
Niels
Kro skal bare forvirre han.
Vi har sendt mail til han og bedt han rette det.
Så kan jeg samtidig gratulere dere med fortsatt spill i vestlandsserien. Iflg. Rogaland Bandykrets får dere bli, da Hommersåk ikke ønsker opprykk. :-)
16/04 2007 kl 22:59
Panne-John
Flere av de beste spillerne i årets elitekvallik brukte pannebånd Stian. Hva sier du og Ingebrigt til dette?
16/04 2007 kl 12:23
Anders
Geir Kro "avklarer" opprykkskabalen til vestlandsserien:
Eeeeh. Baune Har ikke vunnet sluttspillet enda. Ble mer forvirret jeg.
16/04 2007 kl 12:20
Stian
Når skal jeg få oppfylt min drøm om å stå i mål i hockey? Når?!
Og så til noe helt annet, nemlig Ingebrigt Steen Jensens kommentar om norske fotballtalenter:
"- De har gode ferdigheter, teknikk, timer på fotballbanen og egentlig alt. I forhold til ferdigheter burde Norge hatt et bedre landslag nå enn i 1992. Men den største utfordringen med de unge er "pannebåndfaktoren", sier fotball- og reklamemannen.
- De bryr seg om pannebånd og PlayStation, det er en generasjon med tenåringsgutter som ikke vet hva det er å fryse på beina, de har aldri hatt neglesprett og aldri vært "dødsslitne". De har det for lett.
Sannelig. Artig at pannebånd-debatten blusser opp igjen flere år etter at Fana Bandy gjorde det til en fanesak i innebandyen...
13/04 2007 kl 12:44
H. Bjørnøy (uten tøy)
jeg vil ha pilon på et fengslingsmøte sporenstreks. det raidet var rett og slett fengslende!
12/04 2007 kl 18:24
Gompen
Inge: Slutt opp din humlepung!
12/04 2007 kl 09:27
Inge
Gompen: Jeg selger ikke lenger poteter, men kan selvsagt fungere som et mellomledd mellom deg og Bama mot en pen avkastning. Det kan være aktuelt evt. ta ut en del av lønnen ut i soltimer til Kjetil Knutsen. Jeg skylder han penger for et ødelagt glassbord.
11/04 2007 kl 10:05
Gompen
Petersen og Olsvik skal få gratis timer i solstudioet mitt. Inge: jeg trenger poteter!
11/04 2007 kl 09:18
Roy Johansen
Duen Pilon og Olsvik er begge på blokken. Disse imponerte stort med bøttevis av mål, og kommer til å spille for Norge under VM.
10/04 2007 kl 21:37
Øyet
Pilon ligger å lusker i sin kjente bedagelige stil :)
10/04 2007 kl 14:15
Hockeyentusiast
Her var det et rivende tempo i spillet. Pilon må jo være på blokken til landslagsledelsen foran årets VM. :-)
I hockeyen er jo spillerne kjent for å holde det gående til man passerer 40; aner vi at gamleguttene i Djerv vil kjenne en økt dragning mot hockeyrinken fremover?
10/04 2007 kl 13:38
Nydelig scoring kapret på film
Innlagt 25/11 2009
   Det er 7 kommentarer
Youtube-godbiter
Sesongen er over, men kinderegg-redaksjonen lader allerede opp til neste sesong. Vi håper gamle og unge spillere vil la seg inspirere av Zorro-kunstene som blir vist i den øverste videoen. I videoen nederst får vi et uforglemmelig gjensyn med Didriks straffe-forsøk i show-kampen mot Nornen i fjor.
God fornøyelse!
Innlagt 13/5 2009
   Det er 2 kommentarer
Warning: Undefined variable $tekst in /var/www/kinderegg.no/djerv/index.php on line 304